Munnikenslagloop
Uitslagen:2002 2010 2011 1999 2005 2004 2003 1998 2007 2006 2009 2000 2008 2001
Foto's winnaars: 2005 2006 2008 2007
Overige foto's: 2008
Uitslag 2008
          MUNNIKENSLAGLOOP, AG '85, ROUVEEN, 18 JUNI 2008
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts     Tijd
----- ---------------------- -- --------------------    --------
   Team meisjes t/m 9 jaar, 800 METER
    1 De Mini-Gazelles                                  10:54
      Ilona Veerman          00 De Mini-Gazelles         3:33
      Vera Paarhuis          00 De Mini-Gazelles         3:39
      Sonja Wijnia           00 De Mini-Gazelles         3:42

   Team mannen, 5000 METER
    1 Meeuwsen Ten Hoopen                               51:46
      Stefan Postma          89 Meeuwsen Ten Hoopen     16:14
      Willem Kreulen         70 Meeuwsen Ten Hoopen     17:12
      Patrick Postma         92 Meeuwsen Ten Hoopen     18:20

   Meisjes t/m 9 jaar, 800 METER
    1 Emile Corbeth          98 ACO Van Elderen          3:05
    2 Daphne Dikkers         99 AV De Sprinter           3:21
    3 Dominiek Hulzebos      98 HAC '63                  3:22
    4 Ilona Compagner        98 Rouveen                  3:25
    5 Mellanie Schra         99 Rouveen                  3:28
    6 Ilona Veerman          00 De Mini-Gazelles         3:33
    7 Leon Lindeboom         00 Rouveen                  3:37
    8 Dayna Schra            99 Rouveen                  3:38
    9 Vera Paarhuis          00 De Mini-Gazelles         3:39
   10 Sonja Wijnia           00 De Mini-Gazelles         3:42
   11 Rchelle de Weerd       98 Rouveen                  3:48
   12 Dalina Mulder          00 Punthorst                3:49
   13 Floortje Corbeth       00 ACO Van Elderen          3:50
   14 Lode Lindeboom                                     3:51
   15 Vera Hulzebos          00 Zuidwolde Dr             3:52
   16 Sharon Kuiker          99 Rouveen                  3:52
   17 Michelle Tiemes        02 Rouveen                  3:54
   18 Laura Klomp            99 Rouveen                  3:55
   19 Willemijn IJspeerd     99 Zwartsluis               3:56
   20 Iris v Veen            99 Rouveen                  3:58
   21 Luna Lindeboom                                     3:59
   22 Ilse de Haan           99 Rouveen                  4:00
   23 Lotte Palland          99 Rouveen                  4:03
   24 Merit Konterman        02                          4:13
   25 Sanne Vonck            01 Rouveen                  4:16
   26 Iris Troost            00 Rouveen                  4:17
   27 Naomi Mussche          02 Rouveen                  4:17
   28 Ilse Hulst             02 Rouveen                  4:19
   29 Melissa Nijboer        01 Rouveen                  4:21
   30 Carmen Veldman         99 Rouveen                  4:25
   31 Lorian Lindeboom       02 Rouveen                  4:33
   32 Marijke Barthmuss      01 Rouveen                  4:44
   33 Avithal Weerman        02 Rouveen                  4:46
   34 Denise Vonck           99 Rouveen                  4:50
   35 Marleen Knoll          04 Rouveen                  5:39
   36 Anne-Lynn Witte        01 Rouveen                  7:02
   37 Bijou Stam             00 Rouveen                  7:27
   38 Saskia Compagner       04 Rouveen                  8:46

   Jongens t/m 9 jaar, 800 METER
    1 Elrik Schra            99 Rouveen                  2:55
    2 Chris Dankelman        98 Arrien                   3:08
    3 Daimen Schra           00 Rouveen                  3:15
    4 Daan Kattenberg        98 Rouveen                  3:20
    5 Marcel Tiemes          99 Rouveen                  3:22
    6 Marius Boom            99 Meppel                   3:23
    7 Dylan Bisschop         99 Rouveen                  3:24
    8 Cas van Keulen         99 Rouveen                  3:30
    9 Ramon Mussche          99 Staphorst                3:31
   10 Christiaan Ritsma      98 Rouveen                  3:32
   11 Matthias Mijnheer      00 Rouveen                  3:36
   12 Joran Knoll            93 Rouveen                  3:43
   13 Frank Timmerman        00 Rouveen                  3:44
   14 Mark Timmerman         00 Rouveen                  3:47
   15 Mike Hulst             99 Rouveen                  3:49
   16 Gerco Ritsma           01 Rouveen                  3:50
   17 Thijs IJspeerd         02 Zwartsluis               3:51
   18 Dennis Huls            99 Rouveen                  3:52
   19 Pieter Boermans        98 Rouveen                  3:53
   20 Jari Kouwen            98 ACO Van Elderen          3:54
   21 Eric Bloemert          02 Rouveen                  3:57
   22 Thomas Slager          00 Rouveen                  3:58
   23 Gerco Ritsma           01 Rouveen                  4:00
   24 Arjen Palland          01 Rouveen                  4:02
   25 Joan Knoll             01 Rouveen                  4:03
   26 Bart Kattenberg        01 Rouveen                  4:05
   27 Jochem de Weerd        01 Rouveen                  4:09
   28 Christiaan Bril        99 Rouveen                  4:10
   29 Andries Knoll          02 Rouveen                  4:13
   30 Gerdinand Koobs        01 Rouveen                  4:14
   31 Marc Kruidhof          02 Rouveen                  4:14
   32 Niek van de Veen       98 Rouveen                  4:15
   33 Sven Knoll             01 Rouveen                  4:33
   34 Martijn Veerman        02 Rouveen                  4:34
   35 Erik-Jan Compagner     02 Rouveen                  4:37
   36 Rick Buitenhuis        01 Rouveen                  4:39
   37 Thomas Harink          02 Rouveen                  4:49

   Meisjes 10 t/m 12 jaar, 1600 METER
    1 Inga Bakker            97 ACO Van Elderen          6:24
    2 Gerline Crediet        97 Nieuwleusen              6:48
    3 Sanne Schra            97 Rouveen                  6:50
    4 Marit Buitenhuis       95 Rouveen                  6:51
    5 Sanne Otten            98 ACO Van Elderen          6:52
    6 Corine Ritsma          97 Rouveen                  7:01
    7 Anke Hasper            97 AV De Sprinter           7:12
    8 Laura Akkerman         97 Staphorst                8:02
    9 Ilse van Lente         97 Rouveen                  8:11
   10 Iris Hoekstra          92 Hoogeveen                8:36

   Jongens 10 t/m 12 jaar, 1600 METER
    1 Jordy Dikkers          95 AV De Sprinter           5:28
    2 Bastiaan Zandbergen    95 HAC '63                  5:33
    3 Dave Hulzebos          96 HAC '63                  5:43
    4 Lars Bakker            95 ACO Van Elderen          6:10
    5 Stefan Vos             97 Rouveen                  6:13
    6 Jurgen Hoorn           97 Ruinen                   6:14
    7 Bram Inberg            97 AV De Sprinter           6:15
    8 Hylke Tietsma          98 Rouveen                  6:47
    9 Ronald Kin             98 Rouveen                  6:55
   10 Patrick Tiemes         97 Meppel                   6:56
   11 Ruben Hoekstra         95 Hoogeveen                7:18
   12 Joran Schra            97 Rouveen                  7:28

   Meisjes 13 t/m 15 jaar, 2400 METER
    1 Daphne Zanting         95 AV De Sprinter          10:57
    2 Jorinda Nijboer        93 Rouveen                 11:39
    3 Renate Akkerman        93 Staphorst               12:16
    4 Marleen Kin            93 Rouveen                 12:56

   Jongens 13 t/m 15 jaar, 2400 METER
    1 Alwin Hoorn            94 AV De Sprinter           8:53
    2 Mark Schra             93 Rouveen                  8:57
    3 Allard Crediet         93 Nieuwleusen             10:12
    4 Wietse Hosper          94 Meppel                  11:25

   Vrouwen, 5000 METER
    1 Jazlin Ruinemans       78 Start '78               19:05
    2 Manon Herbert          90 Spurt '88               20:45
    3 Margje Timmerman       82 AG '85                  21:01
    4 Tamara de Vries        85 Meppel                  22:16
    5 Geja Kisteman          86 Rouveen                 23:16
    6 Diny Gelderman         57 AG '85                  23:39
    7 Jennie Braamskamp      72 Rouveen                 23:57
    8 Gerda Akkerman         68 AG '85                  24:25
    9 Hanneke Timmerman      82 AG '85                  24:41
   10 Marielle Timmerman     94 Punthorst               24:56
   11 Marieke Veeman         86 Rouveen                 24:58
   12 Henk Knoll             62 Rouveen                 25:00
   13 Renate van den Berg    87 Rouveen                 26:40
   14 Jeanette Mussche       71 Rouveen                 27:26
   15 Helga Tietsma          65 Rouveen                 29:18

   Mannen, 5000 METER
    1 Stefan Postma          89 Meeuwsen Ten Hoopen     16:14
    2 Erwin Akkerman         79 AG '85                  16:33
    3 Harold Kruidhof        73 AG '85                  16:34
    4 Erik Leusink           89 Punthorst               16:48
    5 Erik Driesen           78 Vollenhove              16:58
    6 Willem Kreulen         70 Meeuwsen Ten Hoopen     17:12
    7 Gerard Tuin            86 Staphorst               17:21
    8 Patrick Postma         92 Meeuwsen Ten Hoopen     18:20
    9 Marc Boom              91 Meppel                  18:23
   10 Dennis Veldkamp        83 Triathlon               18:24
   11 Jan Bloemens           86 Staphorst               18:37
   12 Gerjan Petter          87 Start '78               18:46
   13 Arjen Driesen          69                         18:49
   14 Sean Patrick Roos      71 Ruinen                  18:51
   15 Maurits Korterink      77 Rouveen                 18:56
   16 Bert Veijer            81 Staphorst               18:58
   17 Stefan Schra           87 Rouveen                 18:59
   18 Erik Lindenholz        83 Rouveen                 19:02
   19 Rolf Kok               88 Rouveen                 19:04
   20 Ronald Kruidhof        72 Staphorst               19:20
   21 Willem Bloemert        82 Rouveen                 19:29
   22 Jan Veijer             89 Staphorst               19:37
   23 Theo Bolks             82 Rouveen                 19:48
   24 Willem Bloemert        82 Staphorst               19:49
   25 Martin Knoll           78 Rouveen                 19:55
   26 Bert Huls              87 Staphorst               19:58
   27 Bennie Benjamins       89 Hoogeveen               20:16
   28 Andre Brakke           85 Staphorst               20:19
   29 Willem Vogelzang       70 Staphorst               20:20
   30 Joop Schra             69 Rouveen                 20:21
   31 Marco Knoll            86 Rouveen                 20:24
   32 Jurjen van der Horst   89 Rouveen                 20:26
   33 Allard Bouwmeester     85 Rouveen                 20:28
   34 Ruud Veerman           89 Rouveen                 20:30
   35 Okke Jan Dorma         89 Rouveen                 20:31
   36 Dick Bloemert          87 Staphorst               20:32
   37 Rene Geertman          89 Zwartsluis              20:42
   38 Herjo Schuurhuis       80 Rouveen                 20:43
   39 Herman Schra           84 Genemuiden              20:44
   40 Roel Poolman           64 AG '85                  20:48
   41 Klaas-Jan Kisteman     82 Rouveen                 21:10
   42 Jos Kuiper             84 Rouveen                 21:13
   43 Henro Nijboer          84 Rouveen                 21:24
   44 Frank Overweg          84 Staphorst               21:25
   45 Theo van der Horn      68 AG '85                  21:31
   46 Herman Mulder          88 Staphorst               21:36
   47 Danny Kooiker          86 Staphorst               21:42
   48 Jan Talen              81 Staphorst               21:48
   49 Rene Harink            74 Rouveen                 21:58
   50 Dick Lindeboom         71 Rouveen                 22:00
   51 Jos Bouwmeester        88 Rouveen                 22:16
   52 Alfred Visscher        77 Rouveen                 22:24
   53 Lefert Bos             75 Nieuwleusen             22:32
   54 Wilrik Kuiper          89 Rouveen                 22:38
   55 Klaas Boessenkool      75 Staphorst               23:30
   56 Egbert Kuiper          86 Hoogeveen               23:41
   57 Jan Boessenkool        70 Staphorst               24:39
   58 Johan Trompetter       71 Rouveen                 24:48

   Mannen 40+, 5000 METER
    1 Melchior van de Pol    67 AV '34                  16:21
    2 Gerrit-Jan Tichelaar   57 avVN                    16:40
    3 Heerke Postma          60 Start '78               17:47
    4 Jan Schra              67 AG '85                  18:48
    5 Harm Kolvoort          65 Start '78               19:03
    6 Ad Rooodhuijzen        56 Start '78               19:40
    7 Hein Poolman           84 Rouveen                 19:49
    8 Jebbe Westerbeek       61 Start '78               19:56
    9 Harm Horstede          57 AG '85                  20:06
   10 Dick Stolte            62 AG '85                  20:14
   11 Pieter Courtz          63 Nieuwleusen             21:06
   12 Henk Schra             64 Rouveen                 21:29
   13 Gerrit Lijkendijk      58 Hoogeveen               21:33
   14 Ben Schrijver          54 Lemelerveld             22:14
   15 Jan Albert Tietsma     66 Rouveen                 22:25
   16 Mas Boom               56 Meppel                  22:28
   17 Jan Hofstede           61 Staphorst               22:46
   18 Piet Elzinga           56 Nieuwleusen             23:42
   19 Arie Meyer             53 Punthorst               24:01
   20 Johannes Kuilder       45 SISU                    24:17

   Vrouwen, 10000 METER
    1 Inge Snoeken           78 Loopgroep Ruinen        42:59
    2 Marleen Herbert        86 Spurt '88               43:22
    3 Mirella Makkinga       76 Nieuwleusen             43:59
    4 Hilda Paarhuis-Visscher65 Rouveen                 46:00
    5 Jenny Boverhuis        62 AV De Sprinter          49:12
    6 Helga Steenbergen      66 Ruinen                  50:23
    7 Cristel Talen          84 Meppel                  51:08
    8 Geja Wanders           58 AV De Sprinter          54:25

   Mannen, 10000 METER
    1 Iwan Kamminga          78 Aquilo                  32:39
    2 Jan Scheenstra         70 Start '78               33:34
    3 Gilles Hainselin       76 HAC '63                 34:48
    4 Gerard Kroes           70 Cialfo                  37:14
    5 Gert Berenst           68 Twenterand              39:09
    6 Jan Dunnink            69 Reestrunners            39:17
    7 Bert Snijder           71 Zuidwolde Dr            39:23
    8 Alfred Beens           75 Genemuiden              39:26
    9 Arndrik Westenbrink    79 Reestrunners            40:27
   10 Christian Esselbrugge  76 AV De Sprinter          40:34
   11 Marco Lindenholz       86 Rouveen                 40:44
   12 Klaas Brand            71 Staphorst               42:18
   13 Freek van de Graaf     70 De Gemzen               43:18
   14 Marcel Roo             79 Rouveen                 46:32
   15 Lambert Akkerman       58 AG '85                  46:58
   16 Herman Hulst           82 Rouveen                 47:20
   17 Roelof Kleis           79 Staphorst               47:41
   18 Oscar Bijvank          74 Meppel                  47:55

   Mannen 40+, 10000 METER
    1 Reinder de Jonge       61 avVN                    34:29
    2 Harm Kooiker           59 AG '85                  37:16
    3 Arend-Jan van de Hoek  67 AG '85                  37:32
    4 Evert Spijkerboer      63 Cialfo                  39:50
    5 Tony Ruiter            61 Twenterand              39:53
    6 Arjan van Binsbergen   68 Rouveen                 40:39
    7 Willem Brinkman        58 Reestrunners            41:07
    8 Jan Roelof Steenberge  64 Loopgroep Ruinen        41:17
    9 Albert de Boer         63 AG '85                  42:27
   10 Rudi Mijnheer          66 Rouveen                 42:47
   11 Gerard Inberg          64 De Wijk                 43:38
   12 Henk Kruidhof          61 Rouveen                 44:13
   13 Jan van den Berg       62 Rouveen                 47:52
   14 Jacob Weideran         63 LGR '88                 50:51

   Mannen 50+, 10000 METER
    1 Hans Bronsink          58 Loopgroep PK            36:25
    2 Henk Oldehinkel        57 Spurt '88               37:26
    3 Jan de Lange           51 Start '78               37:56
    4 Arie Prins             56 HAC '63                 38:16
    5 Dirk Koning            51 LGR '88                 39:29
    6 Gerard Vogelzang       56 Kerkenveld              40:30
    7 Jans Kikkert           53 Alteveer gem De Wold    41:22
    8 Klaas Speets           48 Zwolle                  42:28
    9 Jan Witte              52 Reestrunners            42:50
   10 Henk Nimeyer           52 Koekange                44:00
   11 Jan Kip                49 Alteveer gem De Wold    44:16
   12 Peter Crediet          55 AG '85                  45:29
   13 Tonny Holleboom        53 Broekland Ov            48:46
Uitslagen:2002 2010 2011 1999 2005 2004 2003 1998 2007 2006 2009 2000 2008 2001
Foto's winnaars: 2005 2006 2008 2007
Overige foto's: 2008